Kompanija Becky.works održala predavanje na IUS-u

U ponedjeljak, 22. aprila 2024. godine, predstavnici kompanije Becky.works, gđa. Ena Hadžiosmanović, šef sarajevskog ureda, i gđa. Ilma Neimarlija-Hadžić, specijalista za zapošljavanje talenata, posjetili su Internacionalni univerzitet u Sarajevu (IUS). Održale su predavanje pod nazivom "Prezentacija kompanije Becky.works: Računovodstvo i revizija u međunarodnom okruženju".

Predavanje su organizovali van. prof. dr. Azra Ahmić i doc. dr. Šejma Aydin u okviru predmeta Real Estate Market, namijenjenog studentima nižih i viših godina zainteresovanim za finansije, računovodstvo ili reviziju. Predavanje je obuhvatilo detaljnu prezentaciju kompanije Becky.works, raspravu o računovodstvu i finansijama te ključne savjete za uspješan intervju za posao, uključujući izradu efikasnog CV-ija, korištenje LinkedIna i uspješnan razgovor za posao. Pored toga, predstavnici tvrtke Becky.works obradovali su učesnike poklonima, što je dodalo vrijednost ovom informativnom događaju. Ova interaktivna sesija nije samo pružila uvid u operacije i pozadinu kompanije Becky.works, nego je i studentima dala korisne smjernice, čime ih je pripremila za ulazak na tržište rada.