Ekonomi ve Yönetim Bilimleri Fakültesi (FBA) Dekanlığı

Dr. Emel Topcu
Profesör
  • Dean of Faculty of Business and Administration
etopcu@ius.edu.ba
+387 33 957 410
B F1.31

Sekreterler

Vezirka Salčin
  • Fakülte Sekreteri
vsalcin@ius.edu.ba
+387 33 957 400
B F1.29

Uluslararası İlişkiler ve Kamu Yönetimi Departmanı
(Uluslararası İlişkiler ve Kamu Yönetimi Programı)

Dr. Joseph Jon Kaminski
Doçent
  • Head of Department of International Relations and Public Administration
jkaminski@ius.edu.ba
+387 33 957 421
B F1.33
Dr. Mirsad Karić
Doçent
mkaric@ius.edu.ba
+387 33 957 420
A F1.7
Dr. Aliye Fatma Mataracı
Doçent
  • Acting Dean of Faculty of Law
amataraci@ius.edu.ba
+387 33 957 480
A F2.18
Dr. Muhidin Mulalić
Profesör
  • Head of Department of Social Sciences
  • SPS Program Coordinator
mmulalic@ius.edu.ba
+387 33 957 236
B F1.7
Dr. Kristian L. Nielsen
Yardımcı Doçent
knielsen@ius.edu.ba
+387 33 957 416
B F1.32
Dr. Aliaksandr Novikau
Yardımcı Doçent
anovikau@ius.edu.ba
+387 33 957 412
B F1.31
Dr. Dzevada Susko
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
dsusko@ius.edu.ba
+387 33 957 400
Dr. Emir Suljagic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
esuljagic@ius.edu.ba
+387 33 957 410
B F1.28
Jahja Muhasilović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
jmuhasilovic@ius.edu.ba
+387 33 957 417
B F1.30
Endris Mekonnen Faris
Kıdemli Araştırma Görevlisi
  • (Unpaid Leave)
efaris@ius.edu.ba
+387 33 957 321
B F2.9
Hamza Preljević
Kıdemli Araştırma Görevlisi
hpreljevic@ius.edu.ba
+387 33 957 320
A F2.7
Hrustan Šišić
Kıdemli Araştırma Görevlisi
  • (Unpaid Leave)
hsisic@ius.edu.ba
+387 33 957 426
B F2.9
Nerkez Opacin
Kıdemli Araştırma Görevlisi
  • (Unpaid Leave)
nopacin@ius.edu.ba
+387 33 957 400

Ekonomi ve İşletme Departmanı
(Ekonomi, İşletme, Uluslararası Ticaret ve Finans Programları)

Dr. Emil Knezović
Yardımcı Doçent
  • Vice-Dean for Academic and Students Affairs of FBA
  • Head of Department of Economics and Management
eknezovic@ius.edu.ba
+387 33 957 401
B F1.14
Dr. Mehmed Ganić
Doçent
  • Öğrenci İşlerinden Sorumlu Rektör Yardımcısı
mganic@ius.edu.ba
+387 33 957 414
B F3.15
Dr. Senad Bušatlić
Doçent
sbusatlic@ius.edu.ba
+387 33 957 408
B F1.12
Dr. Ognjen Riđić
Doçent
oridic@ius.edu.ba
+387 33 957 419
B F1.13
Dr. Ramo Palalic
Yardımcı Doçent
rpalalic@ius.edu.ba
+387 33 957 413
B F1.5
Dr. Azra Branković
Yardımcı Doçent
abrankovic@ius.edu.ba
+387 33 957 409
B F1.6
Dr. Dženita Šiljak
Yardımcı Doçent
dzsiljak@ius.edu.ba
+387 33 957 426
B F1.7
Dr. Šejma Aydin
Yardımcı Doçent
saydin@ius.edu.ba
+387 33 957 426
B F1.7
Dr. Edib Smolo
Yardımcı Doçent
esmolo@ius.edu.ba
+387 33 957 417
B F1.30
Dr. Faris Njemčević
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
fnjemcevic@ius.edu.ba
Azra Bičo
Kıdemli Araştırma Görevlisi
abico@ius.edu.ba
+387 33 957 411
B F1.34
Gürkan Balman
Araştırma Görevlisi
gbalman@ius.edu.ba
Abdul Wahab Aidoo
Burslu Araştırma Görevlisi
aaidoo@student.ius.edu.ba
+387 33 957 321
B F2.9
Hamza Smajić
Burslu Araştırma Görevlisi
+387 33 957 321
B F2.9
  • English
  • Bosanski
  • Türkçe