Fakultet menadžmenta i javne uprave

Dr. Mirsad Karić
Vanredni profesor
  • Acting Dean of Faculty of Business and Administration
mkaric@ius.edu.ba
+387 33 957 410
B F1.31

Sekretarijat

Vezirka Salčin
  • Sekretar fakulteta
vsalcin@ius.edu.ba
+387 33 957 400
B F1.29

Odsjek međunarodnih odnosa i javne uprave
(Međunarodni odnosi)

Dr. Joseph Jon Kaminski
Vanredni profesor
  • Šef Odsjeka međunarodnih odnosa i javne uprave
jkaminski@ius.edu.ba
+387 33 957 421
B F1.33
Dr. Mirsad Karić
Vanredni profesor
  • Acting Dean of Faculty of Business and Administration
mkaric@ius.edu.ba
+387 33 957 410
B F1.31
Dr. Aliye Fatma Mataracı
Vanredni profesor
  • Acting Dean of Faculty of Law
amataraci@ius.edu.ba
+387 33 957 480
A F2.18
Dr. Muhidin Mulalić
Redovni profesor
  • Šef Odsjeka društvenih nauka
  • Program koordinator studijskog programa Društvene i političke nauke
mmulalic@ius.edu.ba
+387 33 957 236
B F1.7
Dr. Kristian L. Nielsen
Docent
knielsen@ius.edu.ba
+387 33 957 416
B F1.32
Dr. Aliaksandr Novikau
Docent
anovikau@ius.edu.ba
+387 33 957 412
B F1.31
Dr. Dzevada Susko
Stručni saradnik
dsusko@ius.edu.ba
+387 33 957 400
Dr. Emir Suljagic
Stručni saradnik
esuljagic@ius.edu.ba
+387 33 957 410
B F1.28
Jahja Muhasilović
Stručni saradnik
jmuhasilovic@ius.edu.ba
Endris Mekonnen Faris
Viši asistent
efaris@ius.edu.ba
+387 33 957 321
B F2.9
Hamza Preljević
Viši asistent
hpreljevic@ius.edu.ba
+387 33 957 320
A F2.7
Hrustan Šišić
Viši asistent
hsisic@ius.edu.ba
+387 33 957 426
B F2.9
Nerkez Opacin
Viši asistent
  • (neplaćeno odsustvo)
nopacin@ius.edu.ba
+387 33 957 400

Odsjek ekonomije i menadžmenta
(Ekonomija,Menadžment, Međunarodno poslovanje i finansije)

Dr. Emil Knezović
Docent
  • Prodekan za akademske i studentske poslove - FBA
  • Šef Odsjeka ekonomije i menadžmenta
eknezovic@ius.edu.ba
+387 33 957 401
B F1.14
Dr. Mehmed Ganić
Vanredni profesor
  • Prorektor za studentske odnose
mganic@ius.edu.ba
+387 33 957 414
B F3.15
Dr. Senad Bušatlić
Vanredni profesor
sbusatlic@ius.edu.ba
+387 33 957 408
B F1.12
Dr. Ognjen Riđić
Vanredni profesor
oridic@ius.edu.ba
+387 33 957 419
B F1.13
Dr. Ramo Palalic
Docent
rpalalic@ius.edu.ba
+387 33 957 413
B F1.5
Dr. Azra Branković
Docent
abrankovic@ius.edu.ba
+387 33 957 409
B F1.6
Dr. Dženita Šiljak
Docent
dzsiljak@ius.edu.ba
+387 33 957 426
B F1.7
Dr. Šejma Aydin
Docent
saydin@ius.edu.ba
+387 33 957 426
B F1.7
Dr. Edib Smolo
Docent
esmolo@ius.edu.ba
Dr. Faris Njemčević
Stručni saradnik
fnjemcevic@ius.edu.ba
Azra Bičo
Viši asistent
abico@ius.edu.ba
+387 33 957 411
B F1.34
Abdul Wahab Aidoo
Demonstrator
aaidoo@student.ius.edu.ba
+387 33 957 321
B F2.9
Hamza Smajić
Demonstrator
+387 33 957 321
B F2.9
  • English
  • Bosanski
  • Türkçe